www.R O Z A N E H O N L I N E.com

 

 

 

باز هم ماه خوب خدا رسید به گفته همه؛ ماه خون بر شمشیر ؛... ماهی که آذین می بندیم و جشن باید بگیریم .ماهی که حق بر شمشیر پیروز شده و  این سینه زنی نیست که رقصی است   که ماندگاری حق را به رخ می کشد بی دلیل نیست که سنچ می کوبیم  زیرا آن  عزیزان در موقع حمله به کافران هلهله می کردندو دف  می زدند زیرا برای دفاع از حیثیت و ازادی و ضیافت خدا  که اشک جایی ندارد .دقت کنید دفاع با جنگ فرق دارد .اگر اشکی می ریزیم برای خود بریزیم که در دنیای ظلم و جور مثل کبک زیر برف خودمان را قایم کرده ایم و نمی شنویم صدای  بی گناهانی را که فریاد می زنند ؛ایا کسی نیست که به یاری امان بیاید؛   ...و ما شعار می دهیم ؛وای بر مسلمانی که ظلم را ببیند و خاموش بماند؛  همه چیز وارونه شده . نشده؟

نظرات (6)
سه‌شنبه 10 دی‌ماه سال 1387 ساعت 04:52 ب.ظ
تعبیر جالبی بود
امتیاز: 0 0
پاسخ:
متشکرم ...
سه‌شنبه 10 دی‌ماه سال 1387 ساعت 10:52 ب.ظ
سلام.
هیچ چیزی وارونه نشده٬ فقط بعضی از ما آدما وارونه میبینیم!
چون به نفعمون نیست!
خیلی بده! نه؟!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دنیایی که ما آدمها ساخته ایم اینگونه است وگرنه سوئس دادگستری هاش تعطیله !یعنی جرم و جنایت صفر خوب اونها هم مردم همین زمانه اند مردمش در لاتاری بر نده میشن نمی رن بردشون رو بگیرند چون همه چیز براشون مهیا است خیلی دلم می خواست ببینم چه طوری به اینجا رسیده اند
پنج‌شنبه 12 دی‌ماه سال 1387 ساعت 08:46 ب.ظ
دنیا وارونه شده؟! این وارونگی ی دنیاست که وقتی در بخش نظریات یک وبلاگ میخانی کسی به شدت و با لحن آنچنانی از عکس صحنه ی خودکشی دو انسان، که به نظر من ساختگی ی ، انتقاد کرده است اما وقتی وبلاگ خودش رو باز میکنی با کمال تعجب میبینی قطعه ای از پای کنده شده ی یک انسان تمام حواست را به خود جلب میکنه!!
واقعن دنیا وارونه شده
(فکر کنم فقط این تیتر نوشته ات درسته!! و الا بقیه اش چیزی بیش از حرفهای صدا و سیما و کلیشه های روی منبرها نیست)
****
معذرت که رک گفتم اما واقعن از لحنت خوشم نیومد، البته من نویسنده ی اون مطلب نیستم اما ...... بگذریم که دنیا وارونه شده!!!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
عصبانی نباش و خشمگین که خشم کلید همه بدی هاست
جمعه 13 دی‌ماه سال 1387 ساعت 04:43 ب.ظ
شهره جان
همونطور که گفتم من نویسنده ی اون مطلب نیستم
وبلاگ ما دوتا نویسنده داره
از نظری که برای اون مطلب من داده بودی خیلی خوشم اومد
میبینی هنر داشتن چقدر خوبه؟! من کلی زور زدم و فسفر سوزوندم و 4 صفحه نوشتم که همین سه خط شعر حمید مصدق رو بگم
تفاوت از کجا تا کجا؟!
شهره ی عزیز باز هم سر بزن
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
من که نفهمیدم چرا یک وبلاگ دوتا نویسنده داره وبلاگ که خرجی نداره تاره اکر هم داشت ارزش داره یه دونه اختصاصی داشته باشه که ادم افکارش رو و یا بهتره بگم نگاهش رو نمی تونه در یک صفحه بگنجانه تو یک جور دیگه و اون یک جور دیگه است فکر نمی کنی خوانندگانتون رو گیج می کنید و ما بلا تکلیف می مانیم مثل من یکی تون با من دعوا داره یکی تون ادم رو تایید می کنه عجیب نیست ؟
شنبه 14 دی‌ماه سال 1387 ساعت 10:39 ق.ظ
تعبیری که به عزاداری داشتی واقعا جالب بود، خیلی وقت بود با خودم فکر میکردم این سبک برگزاری محرم مربوط به قرن 18 است و در قرن 21 نباید نگرش ما اینچنین باشه ولی چیزی به ذهنم نمیومد! راه حل خوبی پیشنهاد دادی .
به نظر من چیزی وارونه نشده بلکه اتفاقاتی که افتاده اجتناب ناپذیره و با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیچیده تر شدن زندگی وقوع این اتفاقات امری بدیهی و حتمیه.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
مرسی اومدم و برات پیام گذاشتم
یکشنبه 15 دی‌ماه سال 1387 ساعت 04:02 ب.ظ
سلام

اگه الان کسی هم گریه می کنه برای خودش گریه می کنه نه برای اسطوره عاشورا مسلماامتیاز: 0 0
پاسخ:
حسین چه نیازی به گریه ما داره اگر اون به این چیزها میاندیشید که حسین نمی شد می شد مثل همه این ادمهایی که صبح تا شب از ظلم میگن و و اولین ظلم رو هم به خانواده هاشون روا می دارند
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد